Peru Grade 1
search
  • Peru Grade 1

Peru Grade 1

190,00 Kč

730,43 Kč kg

S DPH

Střední až vysoká kyselost s středním tělem a jemnými chutěmi. Můžete očekávat tóny ovoce, květin, čokolády, karamelu a ořechů.

Velikost balení: 250 g
Počet

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Peru je další významnou zemí v produkci kávy v Jižní Americe. Peruánská káva je známá pro svou kvalitu, pestrost a unikátní chuťový profil.

Region: Peru má různé kávové regiony s odlišnými nadmořskými výškami, klimatem a půdou. Některé z hlavních regionů produkujících kávu v Peru zahrnují Chanchamayo, Puno, Cajamarca, Amazonas a další. Každý region má své vlastní charakteristiky a přispívá k rozmanitosti peruánské kávy.

Bio a organická káva: Peru je známé jako producent bio a organické kávy. Mnoho pěstitelů kávy využívá tradiční metody pěstování bez použití pesticidů a chemikálií. Peruánská bio káva je certifikována různými standardy, jako je Fair Trade, Rainforest Alliance a Organic.

Chuťový profil: Chuťový profil peruánské kávy se může lišit v závislosti na regionu a odrůdě. Obecně se peruánská káva vyznačuje střední až vysokou kyselostí, středním tělem a jemnými chutěmi. Můžete očekávat tóny ovoce, květin, čokolády, karamelu a ořechů.

Sociální odpovědnost: V Peru existují také iniciativy a programy zaměřené na sociální odpovědnost a podporu drobných pěstitelů kávy. Těmto pěstitelům se poskytuje spravedlivá odměna a podpora pro udržitelnou a kvalitní produkci kávy.

Peruánská káva je vysoce ceněná pro svou kvalitu, udržitelnost a unikátní chuťové vlastnosti. 

92 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.